10 powodów zatrudnienia profesjonalnego filmowca na twój ślub.

Oczywiście, wynajęcie profesjonalnego filmowca na ślub to wydatek, który musisz uwzględnić w swoim budżecie ślubnym tak jak koszt każdego innego podwykonawcy. Jednak bardzo dużo część par uważa, że film nie jest im niezbędny. W tym wpisie chciałbym podać 10 powodów, dla których zatrudnienie profesjonalnego filmowca na wesele jest nie tyle niezbędne ile kluczowe w kontekście późniejsze powracania do tej jedynej chwili w Waszym życiu.


1. Stanie przy ołtarzu podczas przysięgi jest tak surrealistyczne, iż jest spora szansa, że ​​za pierwszym razem nie zrozumiesz słów przysięgi. Z pewnością miło do tego wrócić. Miło jest także usłyszeć słowa przysięgi na nowo z ust swojego partnera. Takie wspomnienia tylko w ten sposób mogą z Tobą pozostać na zawsze.


2. Abyś mogła słuchać swoich znajomych raz po raz. Nawet jeśli Twój tata zaczął opowiadać krępujące historie z dzieciństwa lub Twoja druhna była trochę wstawiona, słodkie rzeczy, które powiedzieli i sposób, w jaki je wypowiedzieli, są warte wszystkich pieniędzy zapłaconych filmowcowi.


3. Pierwszy taniec to ta jedna niepowtarzalna chwila do, której przygotowujecie się często przez parę miesięcy. Wierzcie mi będziecie na nim tak skupieni, że nie zapamiętacie dosłownie nic. z pewnością także umkną Wam reakcje Waszych bliskich.


4. Aby zobaczyć wygląd i mimikę twarzy swoich gości podczas tych magicznych momentów. Ten jedyny uśmiech Twojej mamy, gdy szłaś do ołtarza, babcię wycierającą łzę z oka, kiedy powiedziałaś powiedziałaś słowa przysięgi. Nie jesteś w stanie mieć oczu dookoła głowy. Pozwól aby doświadczony filmowiec był ich dodatkową parą, która wie co za chwilę może się wydarzyć i na co zwracać szczególną uwagę.


5. Profesjonalne filmy ślubne to już nie to samo co jeszcze przed dekadą. Filmy są dynamiczne i można oglądać je w nieskończoność, nakręcone są w najwyższych rozdzielczościach przy użyciu najlepszych obiektywów. Efekty niekiedy są piorunujące.


6. Montaż filmu ślubnego to nie tylko sklejanie do siebie poszczególnych kadrów, ale także korekcja kolorystyczna nadająca niepowtarzalny charakter twojemu filmowi. W filmie według Waszych życzeń także można "podrasować" rzeczywistość.


7. Film to najlepszy pomysł na uchwycenie członków rodziny, którzy później niestety odejdą. W ten sposób zachowasz pamięć nie tylko ich wyglądu ze zdjęć ale także sposobu poruszania, głosu, gestykulacji.


8. Oglądanie filmu stać się może Waszą rocznicową tradycją i na nowo rozbudzać pozytywne emocje, które towarzyszyły Wam w tym najważniejszym dniu.


9. Film nakręcony przez filmowca może być dokładnie w takim stylu, w jakim sobie życzysz. Kolory, muzyka, odgłosy, klimat tego dnia zostanie oddany w wybrany przez Ciebie sposób.


10. Film to nieoceniona pamiątka dla pokoleń. Twoje przyszłe dzieci mogą płakać na Twoim ślubie i śmiać się z Twojego pierwszego tańca. Mogą także w pewnym sensie poznać rodzinę, która niestety już odeszła.


0 wyświetlenia
  • Facebook
  • Instagram

©2023 by Charlotte McCoy. Proudly created with wix.com